Dostawa


 

Realizacja zamówienia

 
Czas realizacji zamówienia obejmuje czas produkcji lustra oraz czas przygotowania zwierciadła do wysyłki. Dokładamy wszelkich starań, aby produkowane przez nas lustra podświetlane, trafiały do klientów najszybciej jak to tylko możliwe.
 
W zależności od wybranego lustra, dodatków i gabarytów - czas realizacji zamówienia może wynieść od 7 do 15 dni roboczych. Dokładny termin doręczenia zamówienia jest indywidualnie sprecyzowany w wiadomościach mailowych, informujących o etapie realizacji.
 
Przygotowanie produktu do wysyłki, jak i jego dostawa odbywa się wyłącznie w dni robocze. Każda z paczek jest starannie pakowana we wzmacniany karton. Gwarantuje to dostawę w nienagannym stanie!
 
Aktualny stan zamówienia widoczny jest w zakładce Moje konto. Śledź postępy w realizacji Twojego zamówienia na bieżąco!

 


 

Dostawa i zwroty

 
Darmowa wysyłka dostępna jest dla każdego zamówienia. Wartość zamówienia nie ma znaczenia, zakup jakiegokolwiek lustra gwarantuje darmową wysyłkę na terenie całego kraju.


 
Wysyłki pobraniowe to żaden problem. Zaplanuj dostawę wg własnych upodobań, kiedy tylko chcesz.


 
Jeśli jesteś niezadowolony z otrzymanego produktu przysługuje Ci prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość . W trosce o komfort naszych klientów wydłużamy termin na wysłanie oświadczenia o odstąpieniu do 30 dni. Odbiorem zgłoszonego produktu zajmie się kurier wysłany przez nas. Dodatkowy czas na wysłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość w żaden sposób nie ogranicza Państwa praw do odstąpienia od umowy zawartej na odległość.

 
 

Nasi partnerzy 

Zapisz się na newsletter, żeby na bieżąco otrzymywać informacje o nowościach i ofertach specjalnych.


Administratorem danych osobowych jest FORAM Roman Krzyżanowski
z siedzibą w Wolsztynie, ul. Podgórna 16 Karpicko. Więcej

Dane przetwarzane są w celach marketingowych. Każdy ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, jednak jest niezbędne dla rejestracji w usłudze Newsletter.
Pobierz regulamin usługi Newsletter
Artforma