Ważna informacja! Serwis, wysyłka i produkcja są kontynuowane bez opóźnień. Zamówienia zostaną dostarczone zgodnie z terminami podanymi na sklepie!
Rated 0/5 based on 0 customer reviews

Lustro łazienkowe LED z Półkami L11

1329,00 PLN
Darmowa dostawa Darmowa dostawa
Czas realizacji zamówienia od 15 do 21 dni roboczych.
-
+
Cena: 1329,00 PLN
Dodatki wykluczają się lub rozmiar jest zbyt mały - skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Pozostałe produkty

Lustro łazienkowe LED z półką
 
Podświetlenie LED
Praktyczne podświetlenie zintegrowane z lustrem łazienkowym. Koniec z niedokładnym makijażem. Naturalne światło uprzyjemni Twoją codzienną toaletę i zmniejszy zużycie energii!
Funkcja półki
Funkcjonalne wyposażenie łazienki jest niezwykle istotne, dlatego nasze lustro z półką pomoże Ci trzymać Twoje kosmetyki, w bezpiecznym i ergonomicznym miejscu!
Dostępne kolory ramy
Biały
Szary
Sonoma
Panel LCD

Lustro łazienkowe z panelem LCD to oszczędność czasu i poranna dawka informacji. Dowiedz się, jaka jest godzina, data i temperatura pomieszczenia. Ustaw oświetlenie albo włącz głośnik Bluetooth. Zarządzaj Twoim inteligentnym lustrem z poziomu jednego panelu!

Lusterko kosmetyczne
Kosmetyczne lusterko to doskonały dodatek dla tych, którzy ciągle się gdzieś spieszą. Pozwoli Ci pięknie się umalować czy precyzyjnie nałożyć piankę do golenia. Już nie musisz tracić czasu na szukanie swojego podręcznego lusterka!
Włącznik dotykowy
Wystarczy, że dotkniesz włącznik, by szybko i intuicyjnie włączyć lub wyłączyć podświetlenie LED w swoim lustrze łazienkowym!
Głośnik bluetooth
Głośnik Bluetooth wmontowany w lustro LED sprawi, że każda kąpiel i przygotowanie do pracy możesz wykorzystać do słuchania ulubionej muzyki.
Gniazdko elektryczne
Gniazdko elektryczne w podświetlanym lustrze oznacza ergonomię i praktyczność. Lustro może zostać wyposażone w maksymalnie 2 gniazdka elektryczne – możesz podłączyć suszarkę lub golarkę i nie martwić się niedostatkiem gniazdek elektrycznych w Twojej łazience!
Zegarek LED
Zegarek LED w lustrze łazienkowym wyświetli Ci aktualną godzinę i pomoże kontrolować czas podczas codziennej rutyny!
Stacja pogodowa WI-FI
Dzięki stacji pogodowej WI-FI sprawdzisz czas, temperaturę i aktualną pogodę podczas wizyty w łazience. Od teraz znacznie łatwiej będzie Ci zdecydować co ubrać! Zarządzaj stacją za pomocą aplikacji w smartfonie.
Szczegóły techniczne
Głębokość użytkowa półki
20 cm
Żywotność diod LED
do 15 000 h
Liczba diod LED i klasa energetyczna
120 / m, klasa energetyczna
Oświetlenie ma charakter dekoracyjny
Stopień ochrony
IP44
Gwarancja
Tak, 2 lata
Pobór prądu
9,6 W / m
Grubość tafli szkła
4mm
Barwa diod LED
Biały Zimny 7000K
Akcesoria montażowe
W zestawie


Podziel się swoją opinią o tym produkcie


Artforma