O nas


Kim jesteśmy?
Firma Foram, znana także pod marką Artforma,
to czołowy producent luster podświetlanych LED w Polsce i Europie.
Nieustannie udoskonalany proces produkcji
oraz wieloletnie doświadczenie w branży są gwarantem
najwyższej jakości produktu z praktycznie nieograniczonymi możliwościami modyfikacji.
100
produktów
24/7
zawsze czynne
20
lat na rynku
20
sklepów

Najlepsi, to znaczy?
Nasza oferta luster podświetlanych LED została doprowadzona do poziomu pozwalającego zadowolić najbardziej wymagającego klienta. Lustra dopasowane do potrzeb kupującego, wykonane z milimetrową dokładnością, szeroka gama dodatkowych, funkcjonalnych akcesoriów czy możliwość wyboru rodzaju i barwy światła to tylko niektóre nasze atuty.
Posiadamy doświadczony dział Obsługi Klienta, który dba o naszych Klientów i robi to w szybki i dokładny sposób. Żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi.
Dzięki sprzedaży internetowej, nasz Klient może zwrócić produkt w ciagu 30 dni nie ponosząc za to żadnych kosztów. Może również wymienić niezadowalający go produkt na inny, nowy.
Gwarancja dostępności

Lustra, które Państwu oferujemy są produkowane przez naszą markę od podstaw.
Produkcja zaczyna się z momentem złożenia zamówienia.
Dlatego nie występuje u nas zjawisko, kiedy zamówienie staję się niemożliwe do dostarczenia z powodu braku dostępności produktu.

Podążamy za trendami i modą
Nasze produkty wprowadzają nowoczesny i ponadczasowy styl do Państwa pomieszczenia. Mnogość wzorów oraz unikatowy styl luster sprawiają, że zawsze perfekcyjnie łączą się one ze zmieniającymi się trendami w projektowaniu wnętrz.
 
Jakości marki Artforma zaufało
wielu klientów z Europy
Z produktów marki Artforma zadowoleni są klienci z wielu zakątków Europy. Z każdym dniem rosnąca liczba klientów dokonuje zakupu naszych produktów. Prowadzimy sprzedaż na terenie prawie całej Europy.
Pozdrawiamy, zespół Artforma www.twojelustra.pl

Zapisz się na newsletter, żeby na bieżąco otrzymywać informacje o nowościach i ofertach specjalnych.


Administratorem danych osobowych jest FORAM Roman Krzyżanowski
z siedzibą w Wolsztynie, ul. Podgórna 16 Karpicko. Więcej

Dane przetwarzane są w celach marketingowych. Każdy ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, jednak jest niezbędne dla rejestracji w usłudze Newsletter.
Pobierz regulamin usługi Newsletter
Artforma