Płatności

Dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym dbamy o pełne bezpieczeństwo naszego sklepu. Wszystkie transakcje są szyfrowane oraz przesyłane w taki sposób aby ustrzec Państwa pieniądze przed przechwyceniem przez osoby nieupoważnione. Płatności PayPal oraz PayU są łatwe i wygodne, dzięki czemu zakupią Państwo produkt w kilku szybkich, prostych oraz przede wszystkim bezpiecznych krokach. Oferujemy również przelew tradycyjny.

Dlaczego PayPal - jest to system umożliwiający szybsze, bezpieczniejsze i wygodniejsze otrzymywanie i wysyłanie płatności online. PayPal jest najczęściej wybieraną metodą rozliczeń w serwisach aukcyjnych i sklepach internetowych.
 Oferowane przez nas rozwiązanie płatnicze dostępne jest dla wszystkich osób posiadających aktualny adres e-mail, dostęp do Internetu poprzez komputer, laptop lub inne urządzenie mobilne oraz skonfigurowane z kontem PayPal źródło finansowania płatności online. 

Dlaczego PayU - jest to najchętniej wybierana metoda płatności na rynku. Klient wybiera bank, w którym ma konto, a następnie jest przenoszony do serwisu bankowości internetowej, żeby dokonać płatności. Cały proces dokonywania zapłaty jest szyfrowany, gwarantujemy najwyższe bezpieczeństwo transakcji.Dane do przelewu tradycyjnego:
FORAM Roman Krzyżanowski
ul. Podgórna 16 Karpicko
64-200 Wolsztyn
nr. konta 41 1140 1124 0000 3182 3300 1013

 

Zapisz się na newsletter, żeby na bieżąco otrzymywać informacje o nowościach i ofertach specjalnych.


Administratorem danych osobowych jest FORAM Roman Krzyżanowski
z siedzibą w Wolsztynie, ul. Podgórna 16 Karpicko. Więcej

Dane przetwarzane są w celach marketingowych. Każdy ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, jednak jest niezbędne dla rejestracji w usłudze Newsletter.
Pobierz regulamin usługi Newsletter