Reklamacje i zwroty towarów

A. Dokładamy wszelkich starań, aby w naszej ofercie znajdowały się produkty najwyższej jakości, pozbawione jakichkolwiek wad. Za ewentualne wady odpowiadamy na zasadach określonych w przepisach Kodeksu cywilnego (w szczególności w art. 556 oraz art. 556(1)–556(3) KC.). 

B. W przypadku chęci złożenia reklamacji na produkt prosimy o kontakt e-mailowy na adres biuro@artforma.eu lub telefoniczny 68 422 73 65. 

C. Aby skrócić czas reklamacyjny należy w wiadomości zawrzeć poniższe dane;

· Imię i Nazwisko

· Adres 

· Nr, zamówienia

· Datę zawarcia umowy stanowiącej podstawę reklamacji

· Przedmiot reklamacji

· Zdjęcie lub filmik uszkodzenia/wady

· Oczekiwania względem reklamacji (wymiana/zwrot/rabat)

D. Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni od daty jej otrzymania. Odpowiedź, w sprawie decyzji reklamacyjnej jest wysyłana na adres e-mailowy podany w trakcie zamawiania towaru. 

ZWROTY

A. Prawo do odstąpienia od umowy dotyczy okresu 30 dni od momentu otrzymania paczki. W tym okresie klient może zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny. 

B. Aby skorzystać z prawa do zwrotu należy za pomocą jasnego oświadczenia o swojej decyzji odstąpienia od niniejszej umowy napisać wiadomość e-mailową na adres biuro@artforma.eu.  Można to zrobić za pomocą załączonego wzoru formularza odstąpienia, jednak nie jest to obowiązkowe.

C. Skutki odstąpienia

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zostaną uwzględnione wszystkie koszty jakie zostały poniesione na zakup produktu w tym koszty dostawy. Pieniądze zostaną zwrócone nie później niż czternaście dni roboczych od dnia, w którym zawiadomienie zostało przekazane do działu obsługi klienta. Do zwrotu płatności zostanie użyta ta sama metoda jaka została użyta w pierwotnej transakcji chyba, że zostało uzgodnione inaczej. Mamy prawo odmówić zwrotu dopóki nie otrzymamy towaru z powrotem lub dopóki nie zostanie wykazane, że towar nie został odesłany. 

D. Wzór formularza odstąpienia od umowy 

Foram
Roman Krzyżanowski
Karpicko ul. Podgórna 16 
64-200 Wolsztyn
info@artforma.eu

Niniejszym informuję, iż odstępuję od umowy zakupu towaru (Prosimy o uwzględnienie informacji co nie spełnia Państwa oczekiwań – chcielibyśmy w przyszłości poprawiać jakość naszych produktów. )

- Data zamówienia oraz data odbioru paczki 
- Imię i nazwisko 
- Adres konsumenta 
- data

Zapisz się na newsletter, żeby na bieżąco otrzymywać informacje o nowościach i ofertach specjalnych.


Administratorem danych osobowych jest FORAM Roman Krzyżanowski
z siedzibą w Wolsztynie, ul. Podgórna 16 Karpicko. Więcej

Dane przetwarzane są w celach marketingowych. Każdy ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, jednak jest niezbędne dla rejestracji w usłudze Newsletter.
Pobierz regulamin usługi Newsletter